-A +A

Kariera

Wersja do wydruku

W Polsce działa ponad sto restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło, Wook, Fabryka Pizzy oraz Bolek, które codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy klientów. Przyciąga ich nie tylko oferta pysznych dań i nietuzinkowy wystrój wnętrz, ale także miła i fachowa obsługa personelu restauracji. Według dziennika Rzeczpospolita nasza sieć jest najsilniejszą i najchętniej wybieraną polską marką restauracyjną. Co więcej, w ramach projektu Warsaw Watch Sphinx został również uznany za najlepszą warszawską restaurację. Na swoim koncie Sfinks Polska ma jednak znacznie więcej nagród konsumenckich. Są to wyróżnienia nie tylko dla naszych sieci, ale także dla pracującej na nie kadry w restauracjach i centrali spółki.

 

W sieci Sfinks Polska pracuje ponad 1000 osób. Każdy z członków zespołu bierze udział w szeregu praktycznych szkoleń wstępnych, które przygotowują go do pracy w restauracjach. Kucharze, kelnerzy i menedżerowie stale doskonalą swoje umiejętności korzystając z wieloletnich doświadczeń Sfinksa oraz programów Akademia Kulinarna i Akademia Menedżera.

 

Sfinks Polska stwarza okazję do zdobywania doświadczeń w jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich sieci gastronomicznych. Takie możliwości oferujemy nie tylko osobom poszukującym stałego zatrudnienia, ale także tym, którzy są zainteresowani podjęciem pracy na część etatu lub sezonowo – np. w okresie wakacyjnym.

Elastyczność czasu pracy to nie jedyna zaleta pracy w sieciach Sfinks Polska. Oferujemy także:

 

  • stabilne zatrudnienie i pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne warunki wynagradzania i dodatkowe świadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

 

Aby rozpocząć pracę w jednej z naszych restauracji nie trzeba mieć kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia w gastronomii. Wystarczy:

 

  • wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi
  • odpowiedzialność za własne działania i umiejętność pracy zespołowej
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • ukończenie 18 roku życia

 

Kariera - Sfinks Polska

Stanowisko Miejsce pracy Numer
Specjalista ds. Controllingu Piaseczno SC/C/2018/05

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wypełnienie formularza