-A +A

Specjalista ds. zarządzania i obsługi systemu gastronomicznego - Piaseczno

Wersja do wydruku
SFINKS POLSKA S.A., to dynamicznie rozwijająca się spółka giełdowa zarządzająca Siecią Restauracji
SPHINX®, CHŁOPSKIE JADŁO® i WOOK®
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. zarządzania i obsługi systemu gastronomicznego
Miejsce pracy:
Piaseczno
OSG/C/2018/01
Zadania:
  • nadzór i wprowadzanie wszelkich zmian do sytemu gastronomicznego w zakresie dań i produktów
  • bieżący monitoring poprawności funkcjonowania sytemu
  • współpraca z innymi Działami  w zakresie wprowadzania nowych pozycji dań do sytemu
  • opracowywanie receptur
  • kalkulacja kosztów potraw
  • wprowadzenie receptur dań do sytemu gastronomicznego
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów technologicznych

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (technologia żywności)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • umiejętność wyliczenia wsadów FC
  • umiejętność wyliczenia kaloryczności potraw
  • bardzo dobra znajomość alergenów
  • samodzielność, dokładność, sumienność

Oferujemy:

interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesyłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@sfinks.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sfinks Polska S.A. dla jego celów własnych, jak i podmiotów powiązanych z nim kapitałowo lub umownie,  moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późń. zm.)"