-A +A

Kariera

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

W Polsce działa już ponad sto restauracji Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, które codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Przyciąga ich nie tylko oferta pysznych dań i nietuzinkowy wystrój wnętrz, ale także miła i fachowa obsługa personelu restauracji. W roku 2013 Sphinx uhonorowano tytułem Laur Klienta Top Marka 2013 w kategorii Restauracje sieciowe. Co więcej, w ramach projektu Warsaw Watch został również uznany za najlepszą warszawską restaurację. Na swoim koncie Sfinks Polska ma jednak znacznie więcej nagród konsumenckich. Są to wyróżnienia nie tylko dla naszych sieci, ale także dla pracującej na nie kadry w restauracjach i centrali spółki.

 

W sieci Sfinks Polska pracuje już ok. 1000 osób. Każdy z członków zespołu bierze udział w szeregu praktycznych szkoleń wstępnych, które przygotowują go do pracy w restauracjach. Kucharze, kelnerzy i menedżerowie stale doskonalą swoje umiejętności korzystając z wieloletnich doświadczeń Sfinksa.

 

Sfinks Polska stwarza okazję do zdobywania doświadczeń w jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich sieci gastronomicznych. Takie możliwości oferujemy nie tylko osobom poszukującym stałego zatrudnienia, ale także tym, którzy są zainteresowani podjęciem pracy na część etatu lub sezonowo – np. w okresie wakacyjnym.

Elastyczność czasu pracy to nie jedyna zaleta pracy w sieciach Sfinks Polska. Oferujemy także:

 

  • stabilne zatrudnienie i pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne warunki wynagradzania i dodatkowe świadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

 

Aby rozpocząć pracę w jednej z naszych restauracji nie musisz mieć kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia w gastronomii. Wystarczy:

 

  • wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi
  • odpowiedzialność za własne działania i umiejętność pracy zespołowej
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • ukończenie 18 roku życia

 

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wypełnienie formularza