-A +A

Animacje dla dzieci w restauracjach Chłopskie Jadło

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Chłopskie Jadło wprowadza animacje dla dzieci. Przygotowano atrakcyjny program kreatywnych gier i zabaw, które poprowadzą animatorzy. Warsztaty organizowane są w każdy weekend października.

- Dobre samopoczucie naszych najmłodszych gości jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam na tym, aby pobyt w restauracji kojarzył im się nie tylko ze smacznym jedzeniem, które starannie dobraliśmy w menu dla dzieci, ale także z dobrą zabawą. Przygotowując program animacji postawiliśmy na najróżniejsze formy atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się umilić czas również rodzicom – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

Co weekend dzieci będą mogły wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach z animatorami.  Dzięki wyklejankom z jesiennych liści, przewidzianym na najbliższy weekend (7-8.10), uczestnicy odkryją swoje talenty plastyczne. Na następnym spotkaniu (14-15.10) w restauracjach Chłopskie Jadło dzieci przygotują autorskie wersje wiejskich zwierząt, a w kolejne dwa weekendy października (21-22.10 oraz 28-29.10) będą tworzyć kompozycje z makaronu i kaszy. Oprócz tego, dzieci będą mogły bawić się własnoręcznie wykonanymi maskami, dzięki którym zamienią się na chwilę w wybrane zwierzątko.   

 

Sieć Chłopskie Jadło to restauracje przyjazne najmłodszym. W ich ofercie jest m.in. menu dla dzieci z daniami przygotowywanymi na bazie wysokiej jakości składników, w tym surowych lub gotowanych warzyw. Restauracje Chłopskie Jadło oferują także Rodzinny Obiad Niedzielny, czyli zestaw składający się z kilku dań, idealny na wspólny domowy posiłek w rodzinnym gronie.