-A +A

Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło z kuponami Edenred

Printer-friendly version

Goście restauracji Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło od 1 sierpnia będą mogli płacić w nich kuponami firmy Edenred. Zarządzająca restauracjami spółka Sfinks Polska podpisała umowę o współpracy z emitentem kuponów – Edenred Polska. Kupony będą akceptowane we wszystkich lokalach sieci na terenie kraju.

Restauracje Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło będą honorowały dwa rodzaje kuponów Edenred o różnych nominałach – Ticket Restaurant oraz Ticket Compliments. Tymi pierwszymi będzie można zapłacić za dania i napoje bezalkoholowe. Drugi rodzaj kuponów obejmuje całą ofertę restauracji.

 

- Kupony to popularna forma pozapłacowych świadczeń pracowniczych, na którą decyduje się wielu pracodawców. Dzięki współpracy z firmą Edenred posiadacze bonów, wśród których z pewnością jest wielu naszych klientów, zyskają możliwość realizacji kuponów w sieci lokali Sfinksa, która łącznie liczy już 111 restauracji - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Edenred Polska należy do międzynarodowej grupy, od ponad 50 lat działającej w obszarze świadczeń pozapłacowych, zarządzania wydatkami firm i programów motywacyjnych. Grupa działa łącznie w 41 krajach, obsługując 640 tys. klientów na całym świecie.