-A +A

Sphinx na koszulkach Widzewa

Printer-friendly version

Sphinx został głównym sponsorem klubu piłkarskiego RTS Widzew Łódź. Tym samym największa sieć restauracyjna w Polsce, należąca do Sfinks Polska, będzie promowana na koszulkach meczowych piłkarzy Widzewa. Umowa obowiązuje w sezonie 2014/2015.

Sfinks wywodzi się z Łodzi i wciąż ma tam wiele restauracji. Od wielu lat marka Sphinx wspiera kluby sportowe z tamtego regionu. Była przez wiele lat sponsorem głównym sekcji koszykówki ŁKS, angażowała się też w Widzew.

 

- Widzew to jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce, za którym stoi ogromna liczba kibiców. Jedocześnie klub ten zapewnia wiele możliwości promowania naszej marki nie tylko w Łodzi, ale także pozostałych regionach Polski. Liczymy, że dzięki współpracy z RTS poszerzymy grono klientów i wzmocnimy wizerunek marki Sphinx jako sieci restauracji kojarzącej się z wysokiej jakości zbilansowanymi posiłkami i aktywnym stylem życia – komentuje Dorota Cacek, wieceprezes zarządu Sfinks Polska SA.

 

W ramach zawartej umowy logo restauracji Sphinx będzie promowane nie tylko na koszulkach zawodników, ale także na bandach meczowych i stronie internetowej Klubu. Prowadzone będą także wspólne działania klubu i restauracji Sphinx skierowane do gości restauracji i kibiców, m.in. umożliwiające korzystanie z darmowych biletów na mecze i ofert specjalnych w restauracjach.