Sfinks otwiera nowy lokal w Kielcach

Nowy kielecki Sphinx znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Korona Kielce i zajmuje ponad 170 mkw. Dla klientów przygotowano łącznie 92 miejsca, z czego 60 mieści się w osobnej sali restauracyjnej, a ponad 30 na terenie foodcourtu. Restauracja czynna będzie codziennie w godzinach 9.00-21.00.
- Nowa restauracja w Kielcach to umocnienie naszej obecności w stolicy województwa świętokrzyskiego, gdzie działa już jeden lokal pod szyldem Sphinx. Do tej pory mieszkańcy tego miasta mogli spróbować naszych dań w restauracji znajdującej się przy kieleckim deptaku. Zależało nam jednak, by w Kielcach był także lokal działający w centrum handlowym. Nowa Galeria Korona Kielce to atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum miasta, która spełnia nasze oczekiwania – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.
Sphinx w Galerii Korona Kielce będzie dziesiątym lokalem uruchomionym przez spółkę w tym roku. Wcześniej Sfinks Polska otworzył restauracje w Ostrowcu Świętokrzyskim, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Zduńskiej Woli, Zgierzu, Kutnie, Starogardzie Gdańskim i Książu Wielkim.
See also
-
2016-02-18 14:24
-
2015-11-19 17:15
-
2015-11-17 10:50