-A +A

WOOK wprowadza nową ofertę lunchową

Printer-friendly version

WOOK - sieć restauracji serwujących kuchnię azjatycką, która należy do Sfinks Polska - wprowadza nową ofertę lunchów. Najnowsza karta lunchowa jest szersza niż poprzednia i zawiera osiem propozycji dań głównych z napojem. Wśród nich znajdują się dania szczególnie chętnie wybierane przez gości restauracji WOOK. Oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach sieci i można z niej skorzystać od poniedziałku do piątku, do godz. 14:30.

Nowa karta lunchowa zawiera cztery zestawy w cenie 15,95 zł (kurczak słodko-kwaśny, panierowany kurczak w sosie słodko-pikantnym, pałeczki Chi-Bang, wieprzowina Yuxian) oraz cztery w cenie 17,95 zł (bekon z papryką i cebulą na ostro, żeberka w ciemnym sosie, kaczka na chrupiąco, kaczka w mandarynkach). Wszystkie dania są serwowane z białym ryżem i surówką z białej kapusty oraz z napojem lodowym 0,5l o wybranym smaku. Dodatkowo do zestawu klienci mogą zamówić zupę w promocyjnej cenie - 3,95 zł (zupa pikantno-kwaśna, zupa z grzybami Mun, zupa z pierożkami Won Ton), a także deser z kawą lub herbatą za 8,95 zł (słodkie kuleczki Zhimaqiu w sezamie lub banan na chrupiąco).

 

- Restauracje WOOK cieszą się dużą popularnością w porze lunchu, zwłaszcza wśród pracowników pobliskich firm. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć ofertę lunchową. Nowością w tej karcie są dodatkowe zestawy, a także desery w promocyjnej cenie. Mamy nadzieję, że najnowsza oferta sieci WOOK zostanie równie dobrze przyjęta jak poprzednia – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.