-A +A

Chłopskie Jadło wprowadza „Wiosenne nowości”

Wersja do wydruku

Chłopskie Jadło, sieć restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska, wprowadza sezonową ofertę pod hasłem „Wiosenne nowości”. W specjalnej wkładce do menu pojawiły się cztery dania: „Sałatka pod gruszą”, „Stek z urugwajskiego hereforda”, „Krem brokułowy” oraz „Kurczę z kieszonką”. Wiosenne propozycje kulinarne są dostępne we wszystkich restauracjach Chłopskie Jadło do 14 maja.

- Wraz z nową porą roku do menu Chłopskiego Jadła zawitały smakowite nowości. Wiosenna oferta jest skomponowana tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Są więc dwie lekkie propozycje – sałata i zupa krem oraz dwa dodające energii dania mięsne z warzywnymi dodatkami. Jednym z nich jest stek z wołowiny pochodzącej z urugwajskich hodowli rasy hereford. Ten rodzaj steków pojawił się po raz pierwszy w Chłopskim Jadle. Mamy nadzieję, że to wysokiej jakości i kruche dzięki procesom sezonowania mięso zdobędzie wśród naszych klientów wielu fanów – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło.

 

Nowo wprowadzona do oferty Chłopskiego Jadła „Sałatka pod gruszą” to kompozycja chrupiących sałat, gruszki i kawałków koziego sera, posypana orzechami włoskimi i prażonymi pestkami słonecznika, której smak podkreśla sos cytrynowo-miodowy. „Krem brokułowy” serwowany jest z dodatkiem prażonych płatków migdałowych oraz śmietany, a „Stek z urugwajskiego hereforda” - z sosem z czerwonego wina oraz ziemniaczanymi półksiężycami w ziołach. Drugim daniem mięsnym w ramach „Wiosennych nowości” jest „Kurczę z kieszonką”, czyli pierś z kurczaka pieczona na grillu z brokułowo-serowym nadzieniem. Mięso podawane jest z sałatką wegetariańską i sosem jogurtowo-czosnkowym.

Chłopskie Jadło wprowadza „Wiosenne nowości”