-A +A

Chłopskie Jadło z konkursem i nowym menu dla najmłodszych

Wersja do wydruku

Chłopskie Jadło wprowadza nowe menu dla najmłodszych i prezentuje przy tej okazji dziecięcych bohaterów restauracji, czyli trzy małe kurki. Równolegle sieć organizuje konkurs na „Imię dla pisklaków”, w którym do wygrania są 3 rodzinne weekendy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Konkurs trwa do 30 czerwca br.

W odświeżonym menu dla dzieci, które przedstawia trójka sympatycznych kurczaków, pojawiły się dwa nowe dania – Sandacz Smakosza, podawany z warzywami i puree z ziemniaków oraz Pierogi Babuni, z farszem z białego sera i słodkiej śmietany, serwowane z konfiturą oraz bitą śmietaną. Karta zyskała też nową szatę graficzną.

 

- Chcąc uatrakcyjniać dzieciom pobyt w naszych lokalach, nie tylko przygotowujemy dedykowane im menu, ale też staramy się zapewniać dodatkowe atrakcje. Tym razem z myślą o nich stworzyliśmy bohaterów restauracji, czyli rodzeństwo pisklaków. Postaci te nie tylko prezentują najnowszą kartę dla najmłodszych, ale także będą obecne w kącikach zabaw w restauracjach. By mogły stać się prawdziwymi kompanami, wspólnie z małymi klientami Chłopskiego Jadła chcemy poprzez konkurs znaleźć dla nich odpowiednie imiona. Jest to nie lada wyzwanie, bo każda kurka ma swój wyróżniający temperament – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, do której należy sieć Chłopskie Jadło.

 

Wśród pisklaków Chłopskiego Jadła jest rozsądna i nieco przemądrzała dziewczynka, która wszystko wie najlepiej oraz dwóch chłopców - spokojny niezdara, któremu przytrafiają się różne nieszczęścia, a także odważny i przebojowy przywódca. Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować imię dla każdego z małych bohaterów i zgłosić je, korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej bądź w restauracji. Za najciekawsze i najbardziej trafne pomysły czekają nagrody w postaci trzech voucherów na rodzinny weekend w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, które obejmują atrakcje m.in. JuraParku oraz nocleg.

 

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin konkursu dostępne są na stronie chlopskiejadlo.pl.