-A +A

Chłopskie Jadło zaprasza na karnawałowe spotkania z gwiazdami

Wersja do wydruku

Restauracje Chłopskie Jadło w Krakowie, należące do sieci zarządzanej przez Sfinks Polska, z okazji karnawału przygotowały serię spotkań z gwiazdami. Już 4 stycznia w krakowskim lokalu przy ul. Świętego Jana 3 goście Chłopskiego Jadła będą mogli spotkać się z gwiazdą muzyki klubowej - Nickiem Sincklerem i uzyskać autograf artysty. Co więcej, jeszcze w styczniu do Chłopskiego Jadła zawitają również polscy muzycy – zespół WEEKEND i rockowa grupa PECTUS, która zagra koncert dla klientów restauracji przy ul. Grodzkiej 9 w Krakowie.

- Karnawał to czas zimowych balów, różnorodnych zabaw i poczęstunków, który w Polsce już w dawnych latach był hucznie obchodzony. By tradycji stało się zadość i by umilić naszym gościom okres karnawałowego szaleństwa, przygotowaliśmy w tym roku szereg atrakcji dla klientów Chłopskiego Jadła w Krakowie. Liczymy, że z chęcią będą uczestniczyć w spotkaniach z gwiazdami, które dla nich zaplanowaliśmy, przy okazji delektując się specjałami polskiej kuchni serwowanymi w lokalu – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Chłopskie Jadło.

 

Fani Nicka Sincklera będą mogli zdobyć autograf swojego idola 4 stycznia od godz. 13.00 w restauracji Chłopskie Jadło przy ul. Świętego Jana 3 w Krakowie. Spotkanie z popularnym zespołem WEEKEND odbędzie się w tym samym lokalu w czwartek, 10 stycznia. Z kolei grupa PECTUS zaśpiewa swoje przeboje specjalnie dla klientów Chłopskiego Jadła przy ul. Grodzkiej 9 w sobotę, 12 stycznia. Dodatkowo, Chłopskie Jadło ufunduje też specjalną kolację dla najlepszych tancerzy muzycznego karnawału, którzy zostaną wybrani 4 stycznia na Rynku Głównym w Krakowie.