-A +A

Deser gratis oraz napój za złotówkę w Sphinx

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx wprowadziła nowe promocje w ramach ogólnopolskiej oferty na poszczególne dni tygodnia. Od 5 lipca klienci restauracji Sphinx mogą skorzystać z promocji „Drugi deser gratis”, „Student pije za 1 zł” i „Before w Sphinx”. Jednocześnie nadal obowiązuje oferta „Dwie shoarmy w cenie jednej”.

W ramach oferty na każdy dzień tygodnia restauracje Sphinx oferują promocje:

  • Student pije za 1 zł - student, który zamówi jedno danie z menu z grupy „Pozycje kultowe”, „Pizze” lub „Makarony” otrzyma półlitrowy napój z asortymentu Pepsi (Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7UP, woda) w cenie 1 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku do godz. 18:00 oraz w weekendy do godz. 13:00.
  • Drugi deser gratis – zamawiając dowolny deser z karty Sphinx można otrzymać bezpłatnie drugi taki sam lub tańszy. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia restauracji.
  • Dwie shoarmy w cenie jednej, które można kupić od poniedziałku do piątku do godz. 13:00. Promocja dotyczy shoarmy klasycznej, delikatnej i złocistej. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup napoju.
  • Before w Sphinx obowiązuje przez cały tydzień od godz. 18:00. W ramach Before można zamówić dzban Pepsi w cenie 9,90 zł lub Żubrówkę Białą oraz 4 puszki Adrenaline Mountain Dew za 39,90 zł.

 

- Oferta na poszczególne dni tygodnia, którą po raz pierwszy wprowadziliśmy pod koniec kwietnia, została bardzo dobrze odebrana przez klientów. Obecnie nie tylko dopytują oni o nasze propozycje w danym dniu, ale też część z nich przychodzi specjalnie z myślą o skorzystaniu z danej oferty. Spośród naszych propozycji bardzo dużą popularnością cieszy się oferta dwie shoarmy w cenie jednej. Mamy nadzieję, że nowe, właśnie wprowadzane, promocje również przypadną do gustu klientom – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią restauracji Sphinx.

Promocyjny kalendarz Sphinx'a