-A +A

Dzban napoju gratis w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Sphinx – sieć restauracji należąca do Sfinks Polska – wprowadziła nową ofertę, w której zamawiając dwie shoarmy klient otrzymuje w prezencie półtoralitrowy dzban Pepsi. Jednocześnie sieć przedłużyła dotychczasową promocję z gratisowym dzbanem piwa Okocim.

- Oferta z dzbanem piwa, która obowiązuje od połowy września, cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Zdecydowaliśmy się więc nie tylko ją przedłużyć, ale i uzupełnić o dodatkowy wariant, z Pepsi. Obie promocje będą obowiązywały we wszystkich restauracjach Sphinx aż do odwołania – zapowiada Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Oferta dotyczy dowolnych dań z grupy „Pozycje kultowe” w menu, w której oprócz ośmiu rodzajów shoarmy znajduje się też cieszące się dużą popularnością danie Sphinx. Zamawiając dwie potrawy z tej grupy klienci mają do wyboru półtoralitrowy dzban piwa Okocim lub Pepsi. Można też wybrać inny napój – Pepsi Light, Mirindę, 7Up lub Schweppes.

 

O tych promocjach można przeczytać także na stronie www.sphinx.pl oraz na profilu sieci na Facebooku - www.facebook.com/sphinxrestauracje

Dzban napoju gratis w restauracjach Sphinx