-A +A

Grillowe wariacje w restauracjach sieci Sphinx

Wersja do wydruku

Sieć restaruacji Sphinx wprowadziła ofertę promocyjną pod hasłem „Gillowe wariacje”. Od 11 lipca w karcie dań znajdują się dwa nowe zestawy w atrakcyjnej cenie bazujące na mięsach z grilla – delicja z piersi kurczaka ze szparagami w sosie serowym oraz karczek wieprzowy w ziołach z pieczarkami. Oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach Sphinx do końca sierpnia.

- Polacy, zwłaszcza latem, uwielbiają dania z grilla. Tymczasem wiele osób nie ma możliwości przygotowania takich potraw, dlatego postanowiliśmy wprowadzić grillowane smakołyki serwowane z dodatkami. Dzięki temu w Sphinksie każdy może poczuć smak wakacji bez konieczności wyjazdu z miasta. Do wypróbowania naszych nowych propozycji zachęcamy zwłaszcza klientów, których ulubioną potrawą do tej pory była shoarma. Liczymy na to, że nowa oferta przypadnie do gustu nawet jej najbardziej zatwardziałym wielbicielom – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Zestaw z delicją z piersi kurczaka ze szparagami w sosie serowym kosztuje 31,90 zł, a z karczkiem w ziołach z pieczarkami 29,90 zł. W skład obu zestawów wchodzą sałatka z pomidorów lub sałatka z ogórków, a także młode ziemniaki z koperkiem oraz napój.

Grillowe wariacje w restauracjach sieci Sphinx