-A +A

„Letnie OKAzje” w WOOK

Wersja do wydruku

WOOK, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, wprowadziła trzy nowe rodzaje kuponów, dzięki którym goście mogą zamówić wybrane dania w bardzo atrakcyjnych cenach. W ramach oferty „Letnie OKAzje” dostępne są kupony na dania z grupy w menu „Zabawa smakiem”, a także na „Talerz sałat z mango i kurczakiem” oraz deser „Czekoladowa Fantazja” z kawą. Kupony można pobrać ze strony www.wook.pl, będą one także dystrybuowane w pobliżu restauracji WOOK przez kilka najbliższych tygodni.

„Letnie OKAzje” oznaczają specjalne ceny. Kupon na dania „Zabawa smakiem” umożliwia zamówienie czterech dowolnych dań z tej grupy za cenę 29 zł i zaoszczędzenie dzięki temu nawet do 20 zł. „Zabawa smakiem” to m.in. dania takie jak: „Wołowina w sosie ostrygowym”, „Kaczka na chrupiąco”, „Kalmary w ciemnym sosie”, „Wieprzowina Yuxian” czy „Kurczak z orzechami nerkowca”.

 

Z kolei „Talerz sałat z mango i kurczakiem” po okazaniu kuponu zniżkowego to wydatek 16 zł, zamiast 24,95 zł. Natomiast goście restauracji, którzy będą chcieli skorzystać z oferty „Czekoladowa Fantazja” z kawą zapłacą za swój zestaw deserowy jedynie 7 zł. „Czekoladowa Fantazja" to nowość dostępna w restauracjach WOOK jedynie w promocji kuponowej. Jest to ciastko czekoladowe wypełnione czekoladą, w orzechowej posypce.

 

Z kuponów na dania z grupy „Zabawa smakiem” oraz „Talerz sałat z mango i kurczakiem” można skorzystać do końca czerwca tego roku, a zestaw deserowy w promocji dostępny jest do odwołania. Kupony można realizować we wszystkich restauracjach WOOK. Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie kelnerowi kuponu przy składaniu zamówienia.

 

Kupony do restauracji WOOK można pobrać TUTAJ