-A +A

Najnowszy Sphinx w galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx, należąca do Sfinks Polska, powiększyła się o kolejny lokal – tym razem
w Gorzowie Wielkopolskim. Mieści się on w galerii handlowej NoVa Park i jest drugą restauracją Sphinx działającą w tym mieście. Lokal prowadzony jest w modelu operatorskim.

Nowo otwarty Sphinx zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego NoVa Park przy ul. Przemysłowej 2 i zajmuje powierzchnię 270 mkw. Goście restauracji mają do dyspozycji 106 miejsc przy 42 stolikach, w tym część przy wygodnych kanapach. Do lokalu można wejść zarówno bezpośrednio z galerii handlowej, jak i z zewnątrz. W miesiącach letnich planowane jest uruchomienie ogródka. Sphinx otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.

 

- Bardzo cieszymy się z otwarcia naszej najnowszej restauracji w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy miasta i okolic będą ją chętnie odwiedzać przy różnych okazjach. Oprócz bogatej oferty dań, jej niewątpliwym atutem jest bowiem bardzo atrakcyjna lokalizacja w największym centrum handlowym w regionie, nieopodal urokliwego Bulwaru nad Wartą – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

Restauracja Sphinx ma w swojej ofercie wiele wybornych dań kuchni orientalnej i międzynarodowej. Można wśród nich znaleźć kultową shoarmę, ale także szeroki wybór steków, makarony, ryby, sałaty, jak również przekąski i desery. Każdego dnia do godziny 12:00 serwowane jest bogate menu śniadaniowe, na które składają się zarówno lżejsze, jak też bardziej konkretne i słodkie dania. Co więcej cyklicznie do oferty wprowadzane są nowe propozycje. Na rodziny z dziećmi czeka Kids Menu i przygotowany specjalnie dla nich program Sphinx Kids Club. Studenci mogą zaś skorzystać ze Student Menu z atrakcyjnymi cenami. W restauracjach Sphinx nie brakuje również promocji w postaci Happy Hours.