-A +A

Nowa restauracja Sphinx w Białymstoku

Wersja do wydruku

Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, otworzyła nową restaurację w Białymstoku. Lokal mieści się centrum handlowym Alfa. To już druga restauracja Sphinx działająca w stolicy województwa podlaskiego. Lokal prowadzony jest w modelu operatorskim.

Nowa restauracja Sphinx mieszcząca się na parterze białostockiej galerii posiada ponad 200 metrów kwadratowych sali konsumpcyjnej z blisko 90 miejscami. Znajdują się w niej wygodne loże z kanapami, wystroju dopełnia nowa aranżacja wnętrz z drewnianą pergolą. W zabytkowym budynku „Wozowni”, stanowiącym część galerii handlowej jest usytuowane zaplecze kuchenne i sala umożliwiająca organizację spotkań rodzinnych, firmowych lub okolicznościowych. Główna sala konsumpcyjna znajduje się na specjalnie zaaranżowanym podeście oddzielonym od strefy galerii charakterystyczną zabudową. Najnowsza restauracja Sphinx jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Z myślą o najmłodszych przygotowano bowiem kolorowy kącik wyposażony w zabawki dla dzieci w różnym wieku.

 

- Nowy Sphinx znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ścisłym centrum Białegostoku. Jestem przekonana, że nasza restauracja będzie przyciągała do centrum Alfa mieszkańców miasta i okolic. Jest to miejsce doskonale przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Zapewniamy bowiem nie tylko dedykowane dzieciom menu, ale również atrakcyjnie urządzoną strefę zabaw. Poza tym nasz lokal jest dogodnym miejscem zarówno na wspólne posiłki ze znajomymi, jak i odpoczynek między zakupami - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Restauracja Sphinx w białostockim centrum Alfa jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedzielę od godziny 10:00 do 20:00.