-A +A

Nowy Sphinx otwarty w Warszawie

Wersja do wydruku

Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, uruchomiła nową restaurację w Warszawie - tym razem w dzielnicy Wesoła. To pierwszy lokal tej marki otwierany w tym roku w zupełnie nowej lokalizacji, a jednocześnie siedemnasty Sphinx działający na terenie Warszawy i okolic miasta. Lokal prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Nowy Sphinx znajduje się przy ul. Trakt Brzeski 60B tuż obok trasy wylotowej z Warszawy w kierunku Terespola i Lublina. Restauracja mieści się na dwóch poziomach na powierzchni ok. 340 metrów kwadratowych. Dla gości przygotowano ponad 70 krzesełek i blisko 20 wygodnych kanap. Ponadto lokal umożliwia klientom wydzielenie sali na spotkania rodzinne, firmowe lub okolicznościowe. Nie zapomniano również o dzieciach, na które czeka specjalny kącik zabaw. Dodatkowo w sezonie wiosenno-letnim przy restauracji działa ogródek.

 

- Sphinx w Wesołej jest restauracją prowadzoną w formule franczyzowej, co oznacza, że nasz partner poniósł koszty tej inwestycji. Nowa restauracja została przygotowana zgodnie z obowiązującymi w naszej sieci standardami z uwzględnieniem elementów najnowszej aranżacji wystroju. Jest to ciekawa lokalizacja i liczymy, że z naszej oferty kulinarnej z chęcią będą korzystać zarówno okoliczni mieszkańcy, jak i podróżni przejeżdżający tuż obok Traktem Brzeskim - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Restauracja Sphinx w Wesołej jest otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 9:00-22:00 a w piątki i soboty od 9:00 do 24:00.