-A +A

Nowy Sphinx w Futura Park Kraków

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx otworzyła restaurację w centrum handlowym Futura Park w Modlniczce. To już trzeci Sphinx otwarty w tym roku w Krakowie i okolicy. Zaledwie trzy tygodnie temu ruszyła restauracja tej marki w Bronowicach, a w maju sieć weszła do Galerii Krakowskiej. Dzięki temu obecnie w Krakowie i pobliżu stolicy Małopolski działa już osiem restauracji Sphinx, zaś w całej Polsce 93.

Nowy Sphinx dysponuje salą konsumpcyjną o powierzchni ok. 150 metrów kwadratowych. Dla gości przygotowano blisko 65 miejsc siedzących. Urządzono też kącik dla dzieci. Na wiosnę przy restauracji powstanie ogródek. Restauracja Sphinx w centrum handlowym Futura Park Kraków jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

 

- Rok 2013 mamy okazję zakończyć miłym akcentem, jakim jest otwarcie restauracji Sphinx w Futura Park. Tylko w tym roku mieszkańcy Krakowa i okolic zyskali trzy nowe lokale działające pod szyldem naszej marki, co świadczy o popularności Sphinxa w stolicy Małopolski. Te kilka dni tuż przed Bożym Narodzeniem to gorący czas poszukiwania ostatnich prezentów pod choinkę i innych zakupów. Goście, którzy przyjdą do naszego nowego lokalu będą mieli więc okazję do chwili wytchnienia od przedświątecznego zabiegania - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Klienci Futura Park Kraków mogą wybrać wiele smacznych dań znajdujących się w menu nowej restauracji. Nie zabraknie kultowej potrawy Sphinxa, jaką jest popularna shoarma. Ponadto można skorzystać z szerokiej oferty steków, makaronów, ryb, sałat, a także przekąsek. Warto również spróbować apetycznych deserów, zwłaszcza delikatnych ciast, m.in. brownies z płatkami z belgijskiej czekolady czy sernika na kruchym cieście z jagodami. W nowej restauracji podobnie jak w pozostałych restauracjach Sphinx obowiązują atrakcyjne promocje, w tym Happy Hours.