-A +A

Pierwszy wolnostojący Sphinx ruszył we Wrocławiu

Wersja do wydruku

Do sieci Sphinx, zarządzanej przez spółkę Sfinks Polska, dołączyła pierwsza w Polsce wolnostojąca restauracja. Lokal położony jest przy centrum handlowym Futura Park Wrocław. Nowy Sphinx jest restauracją własną spółki, działającą w modelu operatorskim. To już piąty lokal we Wrocławiu otwarty pod szyldem tej marki.

Nowy wrocławski Sphinx mieści się na dwóch poziomach. Sala konsumpcyjna na parterze zajmuje powierzchnię 280 metrów kwadratowych, a na piętrze 100 metrów kwadratowych. Łącznie do dyspozycji gości przeznaczonych jest blisko 130 miejsc siedzących. W lokalu znajdują się dwie specjalne loże stylizowane na beczki, stanowiące charakterystyczny element nowych restauracji Sphinx. Z kolei na najmłodszych gości czeka na piętrze kącik dla dzieci. Ponadto w planach na wiosnę jest uruchomienie ogródka.

 

- Nowa restauracja Sphinx we Wrocławiu to lokal dla nas wyjątkowy, bowiem jest to pierwsza wolnostojąca restauracja w Polsce działająca pod szyldem naszej marki. Z pewnością będziemy się uważnie przyglądać i oceniać jak funkcjonuje tego typu lokal i jak jest postrzegany przez naszych gości. Jesteśmy zadowoleni, że restauracja została otwarta na terenie nowoczesnego centrum handlowego Futura Park, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznych zakupów. Spodziewamy się, że wiele osób zmęczonych poszukiwaniami prezentów z chęcią odwiedzi nasz nowy lokal, by chwilę odpocząć i spróbować dań znajdujących się w naszej ofercie - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Wolnostojąca restauracja Sphinx przy centrum handlowym Futura Park we Wrocławiu będzie otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-22:00 oraz w piątki i soboty od 11:00 do 23:00.