-A +A

Promocja restauracji Sphinx – T-Mobile i Heyah

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx zarządzana przez Sfinks Polska we współpracy z firmą PayUp Polska, dystrybutorem usług świadczonych za pomocą terminali płatniczych, rozpoczęła nową akcję „Prezenty od T-Mobile w restauracjach Sphinx”. W ramach promocji osoby, które dokonają doładowania karty prepaid T-Mobile lub Heyah na terminalu PayUp za minimum 50 zł otrzymają bon do wykorzystania w restauracjach Sphinx o wartości od 10 zł do 20 zł. Promocyjne doładowania będą wydawane do 6 stycznia 2016 roku.

- Bon do restauracji Sphinx to na pewno miła niespodzianka w okresie świątecznym i noworocznym dla osób korzystających z doładowania kart telefonicznych. Mam nadzieję, że prezent od T-Mobile będzie zachętą do umawiania się ze znajomymi czy rodziną na wspólne spotkanie w wybranej restauracji Sphinx - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

Doładowanie karty T-Mobile lub Heyah za pośrednictwem terminali PayUp w ramach akcji „Prezenty od T-Mobile w restauracjach Sphinx” można dokonać w sklepach oznakowanych promocją na terenie całego kraju. Żeby otrzymać sms z numerem bonu i kodem do jego realizacji należy po zakupie doładowania wysłać wiadomość sms na numer 798 411 311 podając w treści 9 ostatnich cyfr numeru seryjnego doładowania. Uczestnik akcji może otrzymać bony do restauracji Sphinx o wartości 10 zł (za doładowanie za 50 zł lub 60 zł), 15 zł (za doładowanie za 100 zł) i 20 zł (za doładowanie za 150 zł).

 

O chęci skorzystania z promocji należy poinformować kelnera podczas składania zamówienia, okazując numer bonu wraz z kodem z wiadomości sms. Uzyskane bony do restauracji Sphinx obowiązują we wszystkich lokalach sieci do 10 lutego 2016 roku.