-A +A

Restauracja Sphinx ponownie w Gnieźnie

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx, należąca do Sfinks Polska, otwiera nowy lokal na gnieźnieńskim Rynku. Restauracja prowadzona jest we franczyzie.

Najnowszy Sphinx wraz z zapleczem zajmuje powierzchnię około 270 mkw. Znajduje się w nim 26 stolików, przy których zasiąść może łącznie ponad 90 gości. Z myślą o najmłodszych w środku przygotowany został kącik zabaw. Ponadto lokal dysponuje też salą VIP, w której z powodzeniem można organizować różnego rodzaju spotkania – zarówno rodzinne, w gronie znajomych, jak i biznesowe. Dodatkowo w okresie letnim planowane jest uruchomienie ponad 150-metrowego ogródka na płycie gnieźnieńskiego Rynku. Lokal czynny jest we wszystkie dni tygodnia w godzinach 12.00-21.00.

 

- Gniezno jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla naszej restauracji. Wracamy do miasta, w którym mamy już swoich sympatyków. Jako pierwsza stolica Polski Gniezno stanowi interesujący punkt na mapie turystycznej naszego kraju, dlatego też liczymy, że najnowszy Sphinx będzie chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców, jak i turystów, którzy w miłej atmosferze delektując się naszymi specjałami będą mogli zbierać u nas siły do dalszego poznawania miasta. Tym bardziej, że przy okazji będzie można podziwiać widok na gnieźnieński Rynek– mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.