-A +A

Restauracje Sphinx z nową kartą deserów

Wersja do wydruku

Sphinx, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, wprowadza nową, szerszą ofertę deserów. Dostępne od 26 czerwca menu „Sphinx Cafe” zawiera kilkanaście propozycji – od deserów lodowych, poprzez ciasta, po kompozycje z owocami i jogurtem. Nowo wprowadzone menu deserowe to także wybór kaw oraz innych napojów, ciepłych i zimnych.

- Obecne menu deserowe jest bogatsze od poprzedniego, a wśród naszych propozycji są zarówno zupełnie nowe słodkości, jak i dotychczasowe bestsellery. Przede wszystkim z nadejściem wakacji i sezonu ogródków letnich proponujemy naszym klientom całą gamę deserów lodowych, które przygotowujemy na bazie wysokiej jakości lodów Mövenpick. Mamy nadzieję, że nasi goście będą zadowoleni z nowych propozycji, a desery, zwłaszcza gdy sprzyja temu pogoda, będą cieszyły się popularnością - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Wśród propozycji „Cafe Sphinx” znajdują się desery lodowo-owocowe takie jak „Egzotyczna Fantazja” (lody czekoladowe, waniliowe i truskawkowe z owocami, bitą śmietaną, posypane pistacjami i udekorowane rurkami), „Sułtańska gruszka” (lody czekoladowo-waniliowe z gruszką, rodzynkami nasączonymi białym winem, orzechami włoskimi i bitą śmietaną posypaną wiórkami czekoladowymi), czy „Leśna pokusa” (deser jagodowy podawany z bitą śmietaną i gałką lodów jogurtowo-winogronowych). Wielbiciele ciast mogą zamówić szarlotkę z lodami, sernik z jagodami lub tartę ptysiową. Oprócz tego w karcie „Cafe Sphinx” nie zabrakło popularnego crème brûlée i deserów jogurtowo-owocowych - „Jagodowy sekret” oraz „Wiśniowy sekret”. Oprócz gotowych deserów klienci mogą zamówić lody na gałki, bez dodatków, wybierając spośród pięciu smaków znajdujących się w ofercie restauracji Sphinx lodów Mövenpick.

 

Listę słodkości w „Cafe Sphinx” zamyka kilka rodzajów kaw, w tym latte, cappuccino i kawa mrożona, a także herbata, soki i inne zimne napoje.

 

Szczegóły na http://www.sphinx.pl/nasze-menu-sphinx-cafe

Sphinx Cafe