-A +A

Rusza Sphinx w krakowskiej Galerii Bronowice

Wersja do wydruku

Sieć Sphinx, zarządzana przez spółkę Sfinks Polska, powiększy się 30 listopada o kolejny lokal, usytuowany w nowo otwieranej Galerii Bronowice przy ul. Stawowej w Krakowie. Siódma już restauracja tej marki w stolicy Małopolski będzie prowadzona przez franczyzobiorcę.

Najnowszy krakowski Sphinx znajdzie się na poziomie +1 centrum handlowego. Główną część lokalu będzie stanowić sala o powierzchni 80 metrów kwadratowych, która pomieści blisko 65 gości. Lokal wyposażono w dwie specjalne loże stylizowane na beczki, jakie na stałe wpisały się w wystrój nowo otwieranych restauracji sieci. Klienci będą mieli do dyspozycji również ogródek na tzw. food courcie galerii, gdzie przewidziano miejsca dla około 80 osób.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Sphinx będzie mógł ugościć klientów nowo powstałej Galerii Bronowice. To nasza kolejna krakowska restauracja uruchomiona w tym roku. Zaledwie kilka miesięcy temu zapraszaliśmy gości do Galerii Krakowskiej. Na tym jednak nie koniec. Aktualnie pracujemy nad przygotowaniem następnego lokalu Sphinx w stolicy Małopolski, tym razem w ścisłym centrum miasta – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Restauracja Sphinx w Galerii Bronowice będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 22.00.