-A +A

Rusza Sphinx w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wersja do wydruku

Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otwiera restaurację w Ostrowcu Świętokrzyskim. Będzie nią pierwszy w tym mieście Sphinx. Otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę, tj. 15 grudnia. Nowo uruchamiana restauracja znajduje się na Osiedlu Ogrody 34 i jest prowadzona przez franczyzobiorcę.

Pierwszy ostrowiecki Sphinx łącznie zajmuje 250 mkw. Przygotowano w nim miejsca dla blisko 85 gości. Restauracja będzie czynna codziennie od godz. 11.00 do godz. 22.00.

 

- Ostrowiec Świętokrzyski to kolejne nowe miasto na mapie naszej sieci, a tamtejszego Sphinxa będzie prowadził franczyzobiorca, który rozpoczyna współpracę z nami. Naszym konceptem interesuje się wielu przedsiębiorców, często z miast, w których do tej pory nie byliśmy obecni. Zupełnie nowe lokalizacje są dla nas szczególnie ciekawe, jednak kluczową sprawą jest potencjał rentowności. Jeśli ten warunek jest spełniony i jednocześnie mamy odpowiedniego partnera franczyzowego decydujemy o uruchomieniu restauracji – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

Najnowszy Sphinx to dziewiąta restauracja uruchamiana w tym roku przez Sfinks Polska. Do tej pory otwarto restauracje w Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Zduńskiej Woli, Zgierzu, Kutnie, Starogardzie Gdańskim i Książu Wielkim. Równocześnie cały czas trwają prace inwestycyjne dotyczące kolejnych otwarć.