-A +A

Ruszyła promocja z shoarmą w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Sphinx – sieć restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska – przygotował dla klientów ofertę pod hasłem „Wielki powrót shoarmy”. W ramach tej promocji goście restauracji mogą zamówić shoarmę z napojem w atrakcyjnej cenie. Oferta obowiązuje do 10 lutego br.

- Shoarma to flagowe danie kuchni Sphinxa, które zyskało już bardzo szerokie grono wielbicieli. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy zestawy z tą potrawą i napojem w specjalnej cenie. Taka oferta obowiązywała już kiedyś w sieci Sphinx i cieszyła się ogromną popularnością. Zdecydowaliśmy się więc jeszcze raz do niej powrócić. Liczymy, że goście naszych restauracji również tym razem z chęcią będą korzystać z tej promocji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

 

W ramach oferty „Wielki powrót shoarmy” Sphinx proponuje zestaw z shoarmą i napojem w cenie 19,90 zł. Promocja dotyczy shoarmy klasycznej i delikatnej oraz napoju gazowanego z asortymentu Pepsi o pojemności 0,3 l. Można z niej skorzystać we wszystkich restauracjach Sphinx w Polsce, oprócz lokalu w Zakopanem.

 

Więcej informacji oraz regulamin oferty znajdują się na stronie www.sphinx.pl. O promocji można też przeczytać na profilu sieci na Facebooku - www.facebook.com/sphinxrestauracje.