-A +A

Słodki upominek na Dzień Babci i Dziadka w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Restauracje Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, przygotowały słodką niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Babcie i dziadkowie, którzy odwiedzą lokale Sphinx w dniach 21-22 stycznia br. otrzymają mus czekoladowy w prezencie do dowolnego zamówienia. Promocja dostępna jest we wszystkich restauracjach sieci w Polsce.

- Nieraz najlepszym prezentem dla babci czy dziadka z okazji ich święta i nie tylko jest tak naprawdę możliwość spędzenia czasu z najbliższymi. Zachęcamy więc do zabrania swoich dziadków do naszych restauracji, by wspólnie z nimi świętować ich dzień. Mamy nadzieję, że słodka niespodzianka do zamówienia, czyli nasz aksamitny mus czekoladowy z dodatkiem bitej śmietany dodatkowo umili im tę okazję - mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki  do której należy sieć Sphinx.

 

Promocja pod hasłem „Babcia i Dziadek świętują w Sphinxie” dotyczy dań i napojów zamówionych i spożywanych w restauracji. O chęci skorzystania z oferty należy poinformować kelnera przed złożeniem zamówienia. Informacje o promocji i regulamin można znaleźć na stronie www.sphinx.pl.