-A +A

Sfinks i Bonduelle z akcją promocyjną

Wersja do wydruku

Sfinks Polska, właściciel sieci restauracji Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, rozpoczął wspólnie z Bonduelle akcję promocyjną. Na produktach Bonduelle sprzedawanych w sieci Carrefour znajdują się kupony o wartości 10 zł, które można zrealizować w restauracjach należących do Sfinks Polska do 31 marca 2014 r.

Kupony rabatowe znajdują się na wybranych produktach Bonduelle, dostępnych wyłącznie w sklepach sieci Carrefour. Z dziesięciozłotowego rabatu można skorzystać w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło w całej Polsce. Warunkiem skorzystania z rabatu jest złożenie zamówienia na co najmniej 60 zł, przy czym w zamówieniu tym musi znaleźć się minimum jedno danie z warzywami Bonduelle. W sieci Sphinx są to przede wszystkim dania z grupy „Czas na fit”, np. „Łosoś na sposób królewski”, „Grillowany filet” czy „Sandacz na warzywach”. Z promocji można skorzystać także kupując dania z surówkami lub sałatką i zamieniając ten dodatek za dopłatą na gotowane warzywa Bonduelle.

 

- Lekkie, a jednocześnie sycące dania z warzywami na ciepło, znajdujące się w ofercie sieci Sphinx, mają znaczne grono wielbicieli. Wspólnie z Bonduelle postanowiliśmy więc przygotować specjalną promocję, która obejmuje restauracje Sphinx, a także dwie inne nasze sieci. Okres przedświąteczny, gdy wielu klientów robi duże zakupy spożywcze, jest dobrą okazją, by zaopatrzyć się w kupony naszej akcji rabatowej. Mamy nadzieję, że pierwszych gości chcących skorzystać z tej oferty zobaczymy w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło już niebawem – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

 

O chęci skorzystania z promocji należy poinformować kelnera przed złożeniem zamówienia, przekazując mu jednocześnie oryginalny kupon promocyjny. Kupony nie łączą się w ramach tego samego rachunku.