-A +A

Sfinks otworzył restaurację w Świnoujściu

Wersja do wydruku

Spółka Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzyła w Świnoujściu restaurację Sphinx. Lokal, który działa przy ul. Jana Kasprowicza 2, tj. w pobliżu nadmorskiej promenady, jest prowadzony przez franczyzobiorcę. Nowo otwarty Sphinx to pierwsza restauracja tej sieci w Świnoujściu.

Restauracja zajmuje powierzchnię 180 m2. Wewnątrz przygotowano miejsca dla około 55 gości, a dodatkowo w przylegającym do lokalu ogródku znajduje się 80 miejsc.

 

- Świnoujście jest dużym nadmorskim kurortem, odwiedzanym nie tylko przez Polaków, ale też zagranicznych turystów, a dodatkowo portem i popularnym miejscem przepraw promowych, dzięki czemu ruch podróżno-turystyczny odbywa się tam przez cały rok. Postanowiliśmy więc wprowadzić naszą markę do tego miasta, zwłaszcza, że pozyskana lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Świnoujścia i turystom przypadnie do gustu oferta sieci Sphinx – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Świnoujski Sphinx został uruchomiony 25 lipca. Restauracja jest czynna przez wszystkie dni tygodnia od godziny 12:00 do 23:00.