-A +A

Sfinks z nową ofertą deserów lodowych

Wersja do wydruku

Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, wprowadza do oferty swoich restauracji kartę deserów lodowych. Tworzy ją sześć słodkich kompozycji przygotowanych na bazie lodów niemieckiej marki premium - Mövenpick.

- Lody to deser szczególnie chętnie zamawiany przez naszych klientów, zwłaszcza gdy pogoda coraz bardziej przypomina o zbliżającym się lecie. Wprowadzamy więc do oferty nowe propozycje deserów lodowych, po raz pierwszy w formie specjalnej karty. Wybraliśmy do nich lody marki premium dostarczane przez producenta o dużej renomie i znanego z wysokiej jakości produktów. Jeśli deserowe propozycje z nowej karty przypadną do gustu klientom, rozważymy wprowadzenie tej oferty na stałe do menu naszych restauracji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

 

Menu z lodami jest dostępne w wybranych restauracjach Sphinx (od 3 czerwca), Chłopskie Jadło (od 7 czerwca) oraz WOOK (od 10 czerwca). Listę tych lokali można znaleźć na www.sphinx.pl, www.wook.pl oraz www.chlopskiejadlo.pl.

 

Desery z nowej karty przygotowane są na bazie lodów o smaku waniliowym, czekoladowym, truskawkowym oraz Maple Walnut (orzech z syropem klonowym), wzbogaconych różnego rodzaju dodatkami. W skład nowo wprowadzonej karty wchodzą desery takie jak: Lody z gofrem (połączenie lodów o dowolnie wybranym smaku oraz gofra, całość urozmaicona wiśniami i bitą śmietaną), Cherry Lady (lody waniliowe i czekoladowe z wiśniami w lekkim syropie, bitą śmietaną i płatkami czekolady), Puchar Włoski (lody czekoladowe i lody o smaku Maple Walnut z orzechami, udekorowane bitą śmietaną), Puchar lodowy (deser łączący smaki lodów waniliowych, czekoladowych, truskawkowych z owocami i bitą śmietaną), Owocowy czar (deser z owocami w lekkim jogurcie i lodami truskawkowymi) oraz Chocolate Dream (lody czekoladowe z dodatkiem bitej śmietany, posypane wiórkami czekoladowymi).