-A +A

Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło na świąteczne spotkania

Wersja do wydruku

Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, sieci restauracji należące do Sfinks Polska, wprowadziły ofertę spotkań okolicznościowych. Goście, którzy będą chcieli zorganizować firmową wigilię czy inne spotkanie mają do wyboru kilka specjalnie skomponowanych zestawów dań. Oferta jest dostępna dla grup składających się z co najmniej pięciu osób i po uprzedniej rezerwacji terminu.

Restauracje Sphinx przygotowały trzy zestawy, w cenie 60 zł, 90 zł i 120 zł, w skład których wchodzą przystawka, zupa, danie główne, deser oraz napoje. Klienci, którzy preferują dalekowschodnie smaki mogą zorganizować spotkanie w restauracji WOOK, gdzie przygotowane zostały zestawy w cenie 60 zł, 90 zł oraz 110 zł. Z kolei goście, którzy cenią sobie tradycyjną polską kuchnię mają do wyboru propozycje restauracji Chłopskie Jadło. W przypadku tej sieci każdy lokal opracował własne zestawy dań i napojów.

- W tygodniach poprzedzających święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok tradycyjnie wiele osób organizuje spotkania towarzyskie i firmowe. Grupy gości spotykających się i wspólnie biesiadujących to dość częsty widok w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło. Z myślą o tych klientach po raz kolejny przygotowaliśmy specjalne propozycje przedświąteczne. Rok temu zainteresowanie okolicznościowymi zestawami w naszych restauracjach było bardzo duże i mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.