-A +A

Sphinx z nowym Lunch Menu

Wersja do wydruku

Restauracje Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, wprowadzają nową kartę lunchową. W ramach najnowszej propozycji na lunch klienci mają do wyboru kilka dań głównych w dwóch różnych wariantach cenowych. Ponadto, do każdej potrawy można domówić zupę w promocyjnej cenie, a także kawę na wynos, która pojawiła się po raz pierwszy w ofercie Sphinx. Nowe Lunch Menu dostępne jest w lokalach Sphinx w całej Polsce od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:30 z wyłączeniem dni świątecznych.

- Lunch na mieście z roku na rok zyskuje na popularności. Podobny trend obserwujemy również w naszych restauracjach, w których lunchową porą gościmy wielu klientów. Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowe propozycje na szybki posiłek w środku pracowitego dnia. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo w najnowszym Lunch Menu prezentujemy kilkanaście specjałów z karty głównej w atrakcyjnych cenach. Dla naszych gości mamy też niespodziankę. Po raz pierwszy wprowadzamy ofertę kaw na wynos. Liczymy, że po szybkim lunchu będzie to doskonała propozycja na drogę powrotną do biura czy na uczelnię w słoneczne wiosenne południe – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

Każdy wariant cenowy w ramach nowego Lunch Menu zawiera siedem dań głównych, spośród których klienci mogą wybrać jedną potrawę. Pierwszy z nich obejmuje dania na mniejszy apetyt - shoarmę klasyczną bądź delikatną, fileta z kurczaka czy dorsza w płatkach migdałowych. W tej opcji dostępne są również makarony - penne spinaci bądź spaghetti carbonara, a także sałatka grecka uczta. Drugi wariant cenowy to shoarma klasyczna lub delikatna w wersji standardowej, chrupiący kurczak, karkówka z grilla bądź wątróbka z pieczarkami. Na wielbicieli makaronów czeka z kolei tagliatelle z polędwicą i grzybami, a na amatorów sałatek - bajeczna misa warzyw z kurczakiem. Lunch można też wzbogacić o zupę - do wyboru jest rosół, pomidorowa i cebulowa w cenie 1,99 zł. Ponadto, klienci, którzy skorzystają z Lunch Menu mogą zamówić na drogę aromatyczne espresso w wersji z mlekiem lub bez, klasyczne włoskie cappuccino bądź latte macchiato za 4,99 zł. Kawy na wynos przyrządzane na bazie nowej mieszanki Julius Meinl będą serwowane w specjalnych kubkach z logo Sphinx. W nowym Lunch Menu znajduje się również szeroki wybór napojów serwowanych w restauracji oraz desery.

Sphinx z nowym Lunch Menu