-A +A

Sphinx z orzeźwiającymi napojami

Wersja do wydruku

Restauracje sieci Sphinx, należącej do Sfinks Polska, przygotowały nową ofertę napojów na okres wiosenno-letni pod hasłem „Kogo to ochłodzi?”. W sezonowej ofercie znalazły się m.in. mrożone herbaty podawane na kruszonym lodzie oraz orzeźwiające lemoniady. Najnowsze propozycje są dostępne w lokalach Sphinx w całej Polsce.

- Z dnia na dzień robi się coraz cieplej, dlatego w restauracjach Sphinx naszym klientom zapewniamy coś w sam raz na ochłodę. Na wiosenno-letni czas proponujemy lemoniady i mrożone herbaty w trzech oryginalnych smakach, które ugaszą pragnienie w gorące dni. Wraz z ofertą orzeźwiających napojów wprowadzamy też stylowe, wysokie szkło, w którym serwowane będą herbaty. Mamy nadzieję, że efektownie podane, będą smakować gościom jeszcze bardziej i pozwolą cieszyć się atmosferą zbliżającego się lata, która panuje już w naszych restauracyjnych ogródkach – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

W sezonowej ofercie miłośnicy herbat znajdą nowe, orzeźwiające, podawane na kruszonym lodzie herbaty, które przygotowane są na bazie naturalnych esencji. Do wyboru są: herbata hibiskusowa z dodatkiem mięty, zielona z mirtem cytrynowym i bazylią oraz czarna Darejeeling z syropem pikantne mango. Wśród nowości na ochłodę znalazły się też Pepsi Green z aromatyczną miętą i limonką oraz energetyzujący Red Bull Twist o smaku owoców tropikalnych z pomarańczą, cytryną i miętą. Nowością jest również orzeźwiająca lemoniada mango z cytryną i miętą. Ofertę uzupełniają klasyczna lemoniada oraz lemoniada yuzu z dodatkiem świeżej mięty, grejpfruta i cytryny.

Sphinx z orzeźwiającymi napojami