-A +A

Sphinx zabiera na najpiękniejsze plaże świata

Wersja do wydruku

W restauracjach Sphinx, sieci należącej do Sfinks Polska, od 10 czerwca jest dostępne najnowsze Menu Sphinx – karta dań poszerzona o sekcję z artykułami lifestylowymi, przepisami i poradami na temat kulinariów oraz wywiadem z popularnym sportowcem. Wśród artykułów znajduje się m.in. przewodnik po najpiękniejszych plażach świata wraz z podpowiedziami jak okazyjnie kupić bilet lotniczy do egzotycznych krajów. Dodatkowo w najnowszym Menu Sphinx można znaleźć porady, co zabrać na piknik oraz przepisy na sałatki i inne dania. Można też dowiedzieć się, w jaki sposób zapolować na Skodę Citigo i tysiące innych nagród w wielkiej loterii Sphinxa. O tym wszystkim klienci mogą przeczytać na miejscu w restauracji lub w domu, bo Menu Sphinx można zabrać ze sobą.

- Po raz szósty oddajemy w ręce naszych klientów Menu Sphinx, gdzie obok spisu dań można znaleźć wiele ciekawych artykułów, w których informujemy o nowościach, jak rozpoczęta niedawno wielka loteria Sezon na Sphinxa oraz otwarciach kolejnych restauracji. Dzielimy się tu także  wiedzą dotyczącą kuchni i zachęcamy do wypróbowania naszych przepisów w gronie rodziny i przyjaciół – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki, do której należą restauracje Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

 

Najnowszemu Menu Sphinx wywiadu udzielił Mateusz Kusznierewicz, wielokrotny medalista olimpiad i mistrzostw. Opowiada w nim o swojej karierze, pasjach i gustach kulinarnych. Poprzednio gwiazdami Sphinxa byli m.in. Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek czy Radosław Majdan. W najnowszym Menu Sphinx obok rozmowy z utytułowanym żeglarzem można znaleźć przepisy na lekkie sałatki – z kurczakiem i sosem miętowym, z łososiem i karczochami oraz azjatycką sałatkę z wieprzowiną i ananasem. Oprócz tego można się też dowiedzieć jak przygotowywać szparagi i świeży groszek cukrowy, aby podkreślić ich delikatny smak czy przeczytać o tym, jakie smakołyki włożyć do piknikowego koszyka. Klienci, którzy sięgną po aktualne Menu Sphinx mogą też dowiedzieć się więcej na temat kuchni Dalekiego Wschodu, a w artykule o najpiękniejszych plażach świata znaleźć pomysł na wakacyjny wyjazd. W dziale Aktualności Sphinxa znajdują się natomiast informacje o nowych restauracjach Sphinx oraz Chłopskie Jadło – sieci restauracji, która również należy do Grupy Sfinks Polska.