-A +A

WOOK rusza z ofertą „Jesz, co chcesz i ile chcesz”

Wersja do wydruku

WOOK, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, wprowadza nową  ofertę „Jesz, co chcesz i ile chcesz”. W ramach promocji zorganizowany zostanie bufet z ponad setką dań do wyboru nawiązujących do 6 kuchni świata - chińskiej, indyjskiej, Tex-Mex, japońskiej, polskiej i włoskiej. Klienci korzystający z promocji podczas 2 godzinnej wizyty w restauracji będą mieli dostęp do otwartego bufetu i znajdujących się w nim dań zawartych w 12 sekcjach tematycznych. Z nowej oferty można skorzystać w każdą niedzielę i poniedziałek, od 19 października do 24 listopada. W pierwszych tygodniach promocja będzie obowiązywała w warszawskiej restauracji WOOK, a w przyszłości planowane jest wprowadzenie jej w kolejnych lokalach sieci.

W ramach 12 sekcji tematycznych znajdą się: zupy, sushi, kuchnia chińska, kuchnia indyjska, kuchnia Tex-Mex, sałaty, przekąski chrupkie, pizza, makarony i lasagna, kuchnia polska – pierogi, owoce oraz desery. Za dwugodzinny nielimitowany dostęp do bufetu dorośli zapłacą – 19,95 zł, dzieci do lat 12 - 14,95 zł, a dzieci do lat 3 będą mogły korzystać za darmo. Dla najmłodszych gości przygotowano również atrakcje przy sekcji z owocami i deserami, w tym świeże owoce, lody "włoskie" z automatu, czekoladową fontannę z dodatkami czy mini deserki. W ofercie jest również wiele dań dedykowanych dzieciom. Napoje nie są wliczone w cenę, ale dodatkowo w ramach promocji wprowadzona zostanie oferta „Wielka dolewka”, uprawniająca do nieograniczonego korzystania z napojów gazowanych - pepsi, pepsi light, mirinda oraz 7 Up w cenie 6,95 zł.

 

- W ramach naszej najnowszej promocji oferujemy bufet, który daje komfort klientom i umożliwia spróbowanie wielu dań w bardzo atrakcyjnej cenie. Szeroki zakres proponowanych potraw wynika z upodobań gości WOOKa, którzy wspólnie z nami chętnie odkrywają smaki świata. Jednak niezmiennie wiodącą pozostaje w naszych restauracjach kuchnia azjatycka. Dlatego też w bufecie największą ofertę stanowią dania inspirowane kuchnią chińską - opowiada Bogdan Bruczko, zarządzający siecią restauracji WOOK.

 

W dniach obowiązywania promocji nie będzie w ofercie regularnych menu i wkładek. W ramach promocji „Jesz, co chcesz i ile chcesz” obowiązuje również samoobsługa. Na stołach bufetowych wystawione będą talerze i każdy klient będzie sam nakładał sobie dania, na które ma ochotę. Kelnerzy będą świadczyć serwis w zakresie sprzedaży napojów oraz utrzymania czystości na stolikach.