-A +A

WOOK zaprasza na nowe desery

Wersja do wydruku

WOOK, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, wprowadziła nowe menu deserowe. Od 28 lipca, oprócz tradycyjnych azjatyckich smakołyków jak kuleczki Zhimaqiu w sezamie czy banan na chrupiąco, w nowej karcie menu deserów w WOOK znajdują się także nowe kompozycje na bazie lodów i owoców.

Do oferty restauracji WOOK trafiło sześć nowych deserów. Wśród nich jest „Egzotyczna fantazja” (lody czekoladowe, waniliowe i truskawkowe z owocami, bitą śmietaną, posypane pistacjami i udekorowane rurkami), „Puchar włoski” (lody czekoladowe i Maple Walnut, podawane z orzechami włoskimi i laskowymi, z bitą śmietaną, chrupiącymi rurkami, posypane pistacjami), a także „Sułtańska gruszka” (lody waniliowo-czekoladowe z soczystą gruszką i rodzynkami nasączonymi białym winem, z dodatkiem orzechów włoskich oraz bitej śmietany, całość oprószona płatkami czekoladowymi).

 

Dla gości, którzy będą mieli ochotę na mniejszą porcję słodyczy, WOOK przygotował takie desery jak „Leśna pokusa” (deser jagodowy podawany z bitą śmietaną i gałką lodów jogurtowo-winogronowych), „Cherry Lady” (lody czekoladowe i waniliowe z wiśniami w lekkim syropie, podawane z bitą śmietaną oprószoną płatkami czekolady) oraz „Owocowy czar” (deser z egzotycznymi owocami i jogurtem naturalnym podawany z gałką lodów truskawkowych).

 

Oprócz tego w karcie pozostają dobrze znane gościom restauracji WOOK słodkie kuleczki Zhimaqiu w sezamie, banan na chrupiąco z lodami oraz lody smażone. W menu deserowym znajduje się także wybór herbat i kaw.